Štěňata

Vrh "B" se narodil 8.4. Máme 9 štěňátek, 5 holčiček a 4 kluky. Všechna štěňátka jsou ve svých nových domovech. Další vrh plánujeme na jaro 2021.
U štěňátek z tohoto spojení očekáváme temperamentní přátelské povahy a pracovní vlohy pro jakýkoli druh výcviku. Štěňátka budou mít i velké výstavní předpoklady. Absolvování výstav, ani zkoušek, však není podmínkou, prioritou je pro nás spokojený život našich odchovů jako členů jejich rodiny. Více informací ze života štěňátek v sekci Deník štěňátek. 
Maminkou štěňat je Růženka, fenka velmi úspěšná, jak po pracovní,tak výstavní stránce. Je první Dual šampionkou v mé CHS, je tedy šampionkou krásy (a čekatelka grandšampiona) a šampionkou práce. Více informací o ní najdete na její stránce. Otcem štěňátek je Jackpot, německý pes importovaný na Slovensko. Do Jackpotka jsem se zamilovala už v době, kdy byl ještě mladý adolescent. Extrémně přátelský, velmi temperamentní a veselý pes, ze kterého vyrostl mezinárodní šampion krásy. Jackpotek má složeny podzimní zkoušky, a také on je tedy lovecky upotřebitelný. Na své potomky předává nejen svou úžasnou povahu, ale hlavně vynikající zdraví. 
Oba rodiče mají nulovou dysplazii a jsou geneticky čistí na nejčastější labradoří onemocnění - PRA, EIC a HNPK. Jackpot má navíc další testy na genetické nemoci s výlsedkem čistý, štěňátka tedy nemohou onemocnět ani jimi.
 
Pokud máte zájem o štěňátko a chcete se informovat předem, kontaktujte mě na emailu andras@centrum.cz nebo na telefonu 601572576. 
Upozorňuji, že štěňátka neprodávám k trvalému umístění do kotce!